blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG mokuba
ČLÁNKY
DISKUSIE
1
SLEDOVAŤ BLOG
Vitajte na mojom blogu
MokubaBezpečne skrytý v tme
pridal Mokuba 30.1. 2011 o 20:27Tikot hodín a tenké steny. Čiernota namiešaná s fialovým odtieňom podávana v mojej izbe. A ja ležím na posteli a vnímam všetkými pórmi to, čo sa deje okolo. Súmrak dávno za horizontom a úsvit v nedohľadne. Do ticha temnoty je počuť hocičo, pretože steny sú tenké a tikot hodín nenutený.


„...ja som vedel, že si obyčajná kurva !“ „Ktorá si to aj tak spraví ako sama chce, ktorá...“ Zvyšok vety zanikol v tupom údere, ktorý triešti lebku. Ktorý dopadol ako rana železnou rúrou. Kynetická energia premenená v bolesť, bolesť premenená v bezvedomie, bezvedomie plodiace plač. Ignorujem ženský krik, ten prestane. Vnímam ticho a fialovú tmu.


Hudba pustená nahlas z konca chodby. Človek by čakal bláznivú party, ale nič. Žiaden ženský krik, žiadne mužské hlasy, žiadne kňučanie, krik polície, praskot horiaceho uhlíka v cigarete. Čistých 90 bpm vytvára zemetrasenie stien. Chvejú sa v rytme party, ktorá pre nich skončila a pre mňa nikdy nezačala.

Pokým mi strop nepadá na hlavu, nie je dôvod pre akciu. Naprávam svoju polohu na posteli a ďalej spokojne ležím. Cítim sa ako Jedi, ktorý vníma vnemy Sily a pomocou nich koná. Avšak tie vnemy si ma našli samé, nehľadám nich, nechcem ich. Rozmýšľam, aký bol dnes súmrak.


Žiletka, ktorou sa niekto porezal skončila v koši. Prázdna sklenená fľaša sa kotúľa po chodbe, ponechaná na pospas prievanu. Z plechovky sa vylieva pivný prach a žena, kvôli ktorej sa to pivo pilo, sa vyzlieka z nohavičiek. Chorobný kašeľ, praskot vyležaných strún na posteli.

Je čas ísť spať. Je čas sa pritúliť k žene, ktorá leží vedľa mňa a zhasnúť svet okolo mňa.Prístupov 3678
Kvalita článku
(100%) hlasov 2

PRÍSPEVKY
SLEDOVAŤ
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
Obrazy
[ 14.1.2016] (príspevkov 0)
Osem poschodí v úzkom výťahu
[ 21.9.2015] (príspevkov 0)
Jedna Brejvíkovska
[ 12.2.2015] (príspevkov 4)
Motivačné posty na fejsbučiku nestoja za...
[ 30.11.2014] (príspevkov 2)
Nechoďte behávať, bolia z toho kolená
[ 10.10.2014] (príspevkov 3)
Rozdal som ju všetkú
[ 3.9.2014] (príspevkov 10)
O prste v zadku - metaforicky
[ 12.3.2014] (príspevkov 0)
Tesne po daždi
[ 27.2.2014] (príspevkov 0)
Ako si správne vybrať postavu: Path of E...
[ 31.10.2013] (príspevkov 4)